Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Аеропорт Фьюмічіно отримав п’ять зірок Skytrax за боротьбу з коронавірусом

Автор 

Міжнародний аеропорт «Фʼюмічіно» (Рим) імені Леонардо да Вінчі став першим аеропортом у світі, який отримав рейтинг у пʼять зірок від агентства Skytrax за заходи боротьби з коронавірусом. Аеропорту присудили сертифікат Anti-Covid.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомляє CNN.

Міжнародне рейтингове агентство аеропортів Skytrax вивчає якість послуг, що надають авіакомпанії та аеропорти. Після початку пандемії Skytrax створила «коронавірусний» рейтинг, який оцінює два основних критерії — чистоту й технічне обслуговування.

У Skytrax зазначили, що системи та процедури для боротьби з COVID-19, які діють в аеропорту «Фʼюмічіно,» відповідають найсуворішим стандартам. В аеропорту достатня кількість клінінгового персоналу, доступна система інформування пасажирів про правила під час пандемії, сувора система дотримання масочного режиму, а також ультрафіолетова дезінфекція повітря та поверхонь.

Таким чином «Фʼюмічіно» став найбільш чистим і безпечним аеропортом. По три зірки в рамках цього рейтингу отримали лондонський аеропорт «Хітроу», іспанський аеропорт у Малазі та аеропорт у французькій Ніцці.

  • У Нігерії відкрили ресторан з ілюзією авіарейсу, щоб люди під час пандемії не сумували за подорожами.
  • Чоловік з Естонії понад 100 днів прожив в аеропорту Філіппін через надзвичайні карантинні заходи, прийняті країною. Коли йому дозволили повернутися, він запізнився на літак.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/51157-rimskiy-aeroport-f-yumichino-otrimav-p-yat-zirok-vid-skytrax-za-zahodi-po-borotbi-z-koronavirusom”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход