Главная>>Новости>>Нардеп Руслан Сольвар разом із сільськими головами обговорили проблеми їхніх громад
Пятница, 27 Октябрь 2017 07:52

Нардеп Руслан Сольвар разом із сільськими головами обговорили проблеми їхніх громад Избранное

Голови сіл Макарівського району Київської області побували 26 жовтня у столиці та завітали до Верховної Ради України. Очільникам сіл провели екскурсію, а згодом вони обговорили проблеми своїх громад разом із депутатом Русланом Сольваром. Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

«Буденний день видався для мене особливо приємним. Адже у стінах Парламенту поспілкувався з сільськими головами рідного 91-го округу», - поділився новиною Руслан Сольвар.

Спочатку гості послухали цікаву доповідь про історію створення та діяльність Верховної Ради України, згодом відвідали сесійну залу, де засідають депутати та приймають закони. Також сільські голови ближче ознайомились із роботою нинішніх парламентарів.

Після такої екскурсії очільники сіл Макарівського району в індивідуальному порядку поспілкувалися із народним депутатом Русланом Сольваром та розповіли йому про проблеми своїх громад. Кожен керівник поділився своїм баченням шляхів вирішення цих нагальних проблем. Серед них: актуальне питання відновлення розбитих доріг у районі, питання ремонту навчальних закладів, адже, наприклад, є школи у досить занедбаному стані, також питання ремонту будинків культури та фельдшерсько-акушерських пунктів. Крім цього, називали проблему необхідного ремонту систем водопостачання, запитували про виготовлення проектної документації тощо.

Як зазначив нардеп: «Радий був бачити щиру небайдужість представників місцевої влади до умов, в яких живе, працює та розвивається їхня громада».

Руслан Сольвар додав: «Важливо, що ці проблеми були озвучені у момент, коли триває процес розгляду державного бюджету і є можливість збільшити фінансове забезпечення на наступний рік. Адже зараз на державному й обласному рівні діє низка програм, які дозволять вирішити більшість проблем. Тільки разом ми зможемо ефективно працювати на користь 91-го округу!»

Візит голів видався корисним та плідним, адже вирішення озвучених проблем громад тепер буде на контролі народного депутата.

Последние публикации

Блоги