Главная>>Новости>>Нарешті оголошень конкурс на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції ядерного регулювання
Вторник, 03 Октябрь 2017 11:58

Нарешті оголошень конкурс на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції ядерного регулювання

(РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 20 вересня 2017 р. № 659-р), але певності, що він закінчиться призначенням Голови, в мене немає. Те що у нас робиться за останні кілька років з наглядовими органами характерізует бізнес при владі, будь якому бізнесу (а особливо при владі), будь який нагляд заважає отримувати надприбутки. Кілька прикладів з близької мені атомний енергетики:
1. З жовтня 2014р. вакантна посада Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України;
2. З лютого 2017р. вакантна посада заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання України;
3. З лютого 2017р. вакантна посада Голови Державної інспекції ядерного регулювання України;
4. 21 лютого 2017р. оголошено конкурс на заміщення посад по ПП 1,2. Конкурс по п.2 відбувся, призначення немає, інформації по конкурсу п.1 немає;
Тому нема в мене переконання в тому, що цей останній конкурс завершиться призначенням на посаду переможця.
Три роки цього безладу в керівництві ДІЯРу привели до знищення інспекції ДІЯРу при Чорнобильський АЕС. Почалось з листа Адміністрації станції до Голови ДІЯРу (від 02.03.16 № 885/01/10 для «мінімізації радіаційного впливу на персонал… Просимо Вас перевести в місто Славутич робочі міста персоналу ДІЯР на ЧАЕС»).За півтора року Адміністрація ДІЯРу виконала це прохання іншим шляхом – зменшила чисельність інспекторів до двох, а в.о.начальника інспекції на ЧАЕС тимчасово поклала на одного із працівників центрального апарату ДІЯР, з виплатою 50% окладу начальника. Блокування роботи інспекції на ЧАЕС почалось ще раніше, приписи інспекторів не виконувались, а рішення приймались в Києві без станціонної інспекції. На моє глибоке переконання це привело до обрушення крівлі машзала (2013р.), розморожування станції (2016р.),дві річні дози для українських підрядників для штурму по монтажу ограждаюших конструкцій НБК ( 2016р),надвіжка не закінченій монтажем Арки для проведення шоу з Президентом ( 2016р.). Зараз готується подібне шоу по прийняттю не готового НБК в експлуатацію.
На мій погляд, відсутність дієвого керівництва ДІЯРу влаштовує сучасну державну владу, допомагає продовжувати терміни експлуатації атомних блоків без коштів на це в тарифі, проводити гучні шоу на майданчику ЧАЕС на порожнем місці.
На останок хочу нагадати, що Чорнобиль та Фукусима стали можливими при слабких РО в СРСР і Японії.

Последние публикации

Блоги