Главная>>Новости>>"Правий сектор" провели семінар на тему: "Як християнам ставитись до ЛГБТ?".
Вторник, 03 Октябрь 2017 11:37

"Правий сектор" провели семінар на тему: "Як християнам ставитись до ЛГБТ?".

За допомогою авторитетних інтелектуалів, біблістів та духовенства вдалося повністю розкрити проблему і знайти шляхи її вирішення. Кожен із спікерів мав свій підхід до питання та розкривав його у різних аспектах.

Зокрема, Віктор Грушко, викладач соціології та економіки, розкрив питання у трьох вимірах: містичному, соціальному, особистісному. "Аскетизм - запорука виживання! Гедонізм - смерть цивілізації!" - заявив Віктор, підкресливши, що боротися маємо з коренем проблеми, який полягає у культі гедонізму, матеріалізму і сексуальній революції. Тож нам потрібно повертатись до традиційних цінностей, а Середньовіччя вказує нам вектор.

Отець Іван Січкарик, доктор біблійного богослов'я, розкрив біблійне трактування даного питання. "У Святому Письмі ті, хто чинять "гидоту", вважаються переступниками Божої волі, сприймаються як вороги, як загроза для суспільства. Такі люди вважались ідолопоклонниками, а впродовж багатьох років найбільш явних мужеложців страчували. Також засудженню підпадали ті, хто підтримував гріх."

Знавець Біблії, голова ГО "УМХ" у 90-х, Андрій Стець наголосив, що є речі природні, а є противні природі. Від речей природних, органічних іде розвиток, а від протиприродних - розклад, хвороби, виродження. Є різні види любові (до Бога, Батьківщини, батьків, до своє другої половинки), проте кожна любов приносить плоди. Плід подружньої любові - діти, продовження роду, з одностатевих стосунків нема і не може бути доброго плоду, тому їх любов не є істинною любов'ю.

Отець Михайло Забанджала - головний капелан НВР "Правий сектор" - розповів, що гріх розпусти, пропаганда ЛГБТ - це дія лихого, що готує прихід Антихриста, розкладаючи основу суспільства - сім'ю. Без сім'ї немає націй, держав і не буде людини. Також, капелан наголосив, що треба розрізняти людей, які мають схильність до гріха розпусти, визнають це і поборюють його, і тих, хто пропагує гендерну ідеологію, ЛГБТ, тим самим, руйнуючи основи здорового суспільства.

Філософ, релігієзнавець і публіцист - Ігор Загребельний - обгрунтував застосування прямої сили відносно до критичних ситуацій прямої пропаганди спільноти ЛГБТ(до прикладу марш "рівності") громадянами, коли держава не виконує свої функції, зокрема функцію захисту суспільства.

Дякуємо спікерам та слухачам! Ми зробили новий, якісний захід, який принесе великі плоди в боротьбі зі злом і утвердженням Божої Правди в Україні і в Європі!

Последние публикации

Блоги