Руслан Сольвар ініціює проведення ремонту тротуару та встановлення зупинки у Великополовецькому

Пятница, 13 Октябрь 2017 06:20

Народний депутат України Руслан Сольвар ініціює прискорення виділення коштів на проведення ремонту тротуару на автомобільній дорозі місцевого значення Сидори - Дрозди - Шамраївка в межах села Великополовецьке, що у Сквирському районі Київської області. Відповідіні депутатські запити він подав до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та Виконуючого обов’язки Голови Державного агентства автомобільних доріг Славоміра Новака. Запити було оголошено на засіданні Верховної Ради в кінці вересня.

Руслан Сольвар зазначає, що до нього, як до народного депутата України, масово звертаються жителі із 91-го округу, зокрема громада села Великополовецьке Скирського району щодо незадовільного стану доріг у їхньому населеному пункті. Проблема полягає у жахливому стані інфраструктури доріг у напрямках Сидори - Дрозди - Шамраївка та Кожанка - Фурси - Яблунівка - Володарка в межах села Великополовецьке.

«Звертаю Вашу увагу, що вищезгадані дороги є важливими автомобільними шляхами у даному населеному пункті. Зазначеними відрізками шляху кожного дня курсують не тільки сотні автівок, а й пішоходів. Важливим фактором безпечного та зручного пересування громадян - є стан вищезгаданих трас. Так, спеціальні дослідження показали, що несприятливі дорожні фактори (ямковість, підвищена з роками ковзкість покриття, колійність та ін.) насправді є причиною близько 30-40% ДТП в Україні», - наголошує Руслан Сольвар у своєму запиті.

Незадовільний стан дороги призводить до соціальної напруги у районі. Так, на сьогодні більше двохсот жителів підписали листа з проханням про допомогу.

«Самостійно вирішити вищезазначену проблему вони не в змозі і не повинні. Громадяни працюють, чесно сплачують не малі податки і просять за їх же кошти відремонтувати дороги у місці їх проживання», - зауважує нардеп.

Раніше Руслан Сольвар та органи місцевого самоврядування Сквирського району писали низку звернень до відповідних міністерств і відомств щодо цієї проблеми. У березні Служба автомобільних доріг у Київській області повідомила, що роботи будуть проведені підрядником за сприятливих погодних умов, в обсягах відповідно до фінансування, що виділяється у поточному 2017 році на ремонт та експлуатаційне утримання автодоріг загального користування в області. Однак, на сьогодні на вищезазначеній дорозі у Сквирському районі досі не розпочато жодних ремонтних робіт.

Разом із відновленням тротуару в селі Великополовецьке Руслан Сольвар просить встановити необхідну для людей зупинку громадського транспорту праворуч дороги.

Последние публикации

Блоги